Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Konaklı Wc Lavabo Kanal Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Konaklı Wc Lavabo Kanal Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Konaklı Tıkanıklık Açma


            Özellikle evlerde karşılaşılan tıkanıklık sorunları banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinde olmaktadır. Banyolarda atılan saçlar, mutfak lavabolarında yağlı bulaşık atıkları, tuvaletlerde ise suda erimeyen tuvalet kağıdı atıkları giderlerin belirli bölgelerinde tıkanıklık meydana getirmektedir. Firma olarak çalışma alanımız Konaklı tıkanıklık açma işlerini süratli bir şekilde yapmaktayız. Uzmanlık seviyesine ulaşmış elemanlarımız modern cihaz kullanımlarını titizlikle yapan kişilerdir. Modern duşa kabin tesisatlarının ulaşılması zor giderlerine görüntüleme cihazları kullanarak hiçbir kimyasal kullanmadan tıkanıklığı anında çözmektedirler. Kullanılan yöntemler müşterilerimize tamamen hijyenik ortam yaratmayı hedefleyen faaliyetler olmaktadır. Etrafa herhangi bir kötü koku saçması muhtemel atık taşırmadan titiz işler yapılmaktadır.

 

 Tadilat Gerektirmeyen Tıkanıklık Açma

 

            Özellikle banyo gider tesisatlarında elle ulaşım imkansız olan bölgeler olan duşakabin tekne altları görüntüleme cihazı gerektiren en önemli alanlardandır. Su gider deliğinin dar olması işimizi engellemezken kalifiye elemanlarımız Konaklı tıkanıklık açma işlerinde özellikle banyolarda hızlı çözüm üreten çalışmalar sergilemektedir. E n kolay çözüm olarak görülen kimyasal maddeler geçici olarak tıkanıklık açmış gözükse de tesisatlara büyük zararlar vermektedir. Bunun önüne geçmek için yapmış olduğumuz çalışmaların başında kimyasal kullanma yerine özel aparatlarla tıkanıklık sorununu çözme yoluna gitmekteyiz. En ufak tıkanıklık sorununda firmamıza yapacağınız müracaatlarda öncelikle konaklı bölgesindeki müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Alet kullanımına gerek duyulduğu anda gerekli servis hizmeti uygulanarak en uygun servis ücreti alınmaktadır.

 

 Konaklı Hijyenik Tıkanıklık Açma

 

            Tuvaletlerde oluşan taşmalar uzman personelimiz tarafından gerekli inceleme yapılarak taşmanın olduğu bölgede emniyet şeridi oluşturulmaktadır. Özel vakumlu teçhizatlar kullanılarak taşan atıklar kontrol altına alınmakta ve derhal tıkanıklığın sebebi görüntüleme cihazları kullanılarak tespit edilmektedir. Bu faaliyetler sırasında özel kıyafetler kullanan uzman temizlik elemanlarımız banyo ve tuvaletlerde hijyenik ortam yarattıktan sonra teknolojik cihazlar ile tıkanıklığın görüntülendiği bölgeye özel aparatlar göndererek bölge yok edilmektedir. Tıkanıklığın giderilmesinden sonra Konaklı tıkanıklık açma ekiplerimiz klozet, alafranga tuvalet, banyo küveti, tüm hassas noktalarına kadar detaylı temizliğini yaparak müşterilerimize tıkanıklık açma işleminin yanında hijyenik bir ortam tesis ederek tıkanıklık açma servisi hizmeti vermekteyiz. Bütün çalışmalarımızı yaptıktan sonra faaliyet detaylarını müşterilerimize anlatarak tıkanıklık oluşumlarının önüne geçme konusunda da yardımcı olmaktayız.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...