Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın


 

            Uzun yıllardır tesisat sektöründe yer alan firmamız, uzman tesisat hizmet ekibi ve teknolojik ekipmanları ile Alanya’da profesyonel çözümler sağlar. Geniş referans kitlemiz ile daima müşteri memnuniyetini hedefleyerek siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunan Alanya Tıkanıklık Açma firmamız, son teknolojik kanal görüntüleme cihazları ile sektörde yenilikçi ve öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyor. Güven üzerine kurulu olan hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyoruz.

 

            Alanya’nın birçok noktasına hizmet veren firmamız, tıkalı ya da sorunlu olan atık su tesisatlarınızı kırmadan ve tesisatlara herhangi bir zarar vermeden teknolojik sistemler ile günün her saatinde açmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin tesisat tıkanıklığı sorunlarına sınırsız hizmet sağlıyoruz. Robot ve kameralı sistemler ile hizmet veren firmamız, sorunlu bölgeyi inceledikten sonra görüntülemektedir. Bu sayede tıkanıklığın yeri ve nedeni belirlenir.

 

            Alanya’nın birçok bölgesine servis ağı oluşturan firmamız, bölgelerden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap vermektedir. Talepleri kısa zaman diliminde çözümleyen Alanya Tıkanıklık Açma firmamız, tüm bölgelere sunduğumuz geniş su tesisatçı araç filomuz ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi planlamaktadır.

 

            Sahip olduğumuz geniş ve son teknolojik cihazlar ile tıkanıklık tespitleri artık kolay bir şekilde yapılmaktadır. Eski sistemleri yok eden firmamız, tamamen geliştirilmiş yeni sistem ile kaçakların tespitini ve tamirini yapmaktadır.

 

            Müşterilerimizi birçok zahmetten kurtarma amacımız ile çıktığımız bu yolda güzler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile en iyi hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel çalışma prensibimiz ve diğer firmalara göre fark yaratan hizmetlerimiz ile geniş müşteri portföyüne sahip olan firmamız, yeni müşteriler kazanmak için kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Kırmadan – dökmeden tıkanıklık belirleme ve açma hizmetleri sunan firmamızın bu ayrıcalıklı ve özel hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bize ulaşabilir ve aklınızdaki bütün soruları sorabilirsiniz.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...