Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Alanya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Lavabo Neden Tıkanır? / Alanya Lavabo Tıkanıklığı Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Lavabo Neden Tıkanır

 

            Lavabo giderlerinin tıkanması çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Tuvalet, mutfak ve banyo giderlerinde ortaya çıkan sorunu önlemek için kanal açma işlemi yapılmalıdır. Yemek atıkları, yağlar, sebze ve meyveleri çamurlu halde yıkamak, lavabo giderlerinde meydana gelen hasarlar ve çöküntüler, inşaat halindeki bir yapının giderlerine harç veya beton dökülmesi, uzun süreli kullanımlardan dolayı kalıntıların birikmesi, eski yapıların giderlerinde kireçlenme ve tortuların olması gibi nedenlerden dolayı lavabo tıkanıkları ortaya çıkmaktadır. Bunun dışında, atılan büyük bezler, tuvalet kağıtları, atılmaması gereken büyük malzemeler sıkıntılı sonuçlar ortaya çıkarabilir.

 

            Lavabo tıkanıklarını ortadan kaldırıp lavabo açma işlemini uygulamak gerekmektedir. Bunun için herkesin aklına gelen ilk yöntem kimyasal ürünleri kullanarak lavaboyu açmaktır. Ancak bu ürünleri doğru kullanmak gerekmektedir. Yoksa olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Lavabo açılacaksa kullanım detaylarının doğru bir şekilde bilinmesi gerekmektedir.

 

            Lavabo açmak için sirke ve karbonat ile lavabo tıkanıklığı açma, sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma, pompa ile tıkanıklık açma, tel, elbise askısı ile tıkanıklık açma, lavabo açıcı ile lavabo tıkanıklığı açma kanal açma makinesi ile tıkanıklık açma gibi yöntemler kullanılmaktadır.

 

            Çok büyük sorunları ortadan kaldırmak için bazen kimyasallar ve tazyikli sular işe yaramaz bu yüzden uzmanına başvurmak gerekmektedir. Kapanmış olan giderler açılması için çok fazla zorlama yapılmalıdır. Çünkü boru kırılabilir veya kimyasallar yüzünden erime meydana gelebilir. Kimyasal ürünlerin kullanımı firmalar tarafından önerilmemektedir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...