Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Avsallar Wc Lavabo Kanal Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Avsallar Wc Lavabo Kanal Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Avsallar Tıkanıklık Açma

 

            Tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan aletlerin gün geçtikçe modern bir şekil alması bu alanda yapılan çalışmaları kolaylaştırmaktadır. Firma açısından kolaylıkların sağlanması müşterilerin daha detaylı ve güvenli hizmet almasını sağlamaktadır. Bu alanda en titiz çalışmaları yapan firmamız Avsallar bölgesinde müşterilerimize tıkanıklığın nasıl giderildiğini hissettirmeden sorunu kökünden çözmekteyiz. Sorumluluğumuzda bulunan Avsallar tıkanıklık açma elemanı konusunda firmamızın en kalifiye ekiplerini kullandığı bir bölge olmaktadır. Çünkü müşteri memnuniyetini en üst safhada tutarak faaliyetlerimizin daha verimli olmasına destek sağlamaktayız.

 

 Tıkanıklık Sebepleri ve Çözümleri

 

            Müşteri potansiyelimize hizmet verirken iş başında değil iş bitiminde bilgilendirme yapmaktayız. Çünkü müşterilerimize sağlıklı bir yaşam aşanı oluşturmak için öncelikle onları bölgeden uzaklaştırmaktayız. Tüm faaliyetler bittikten sonra ortamı dezenfekte etmekte ve müşterilerimizi yaşam alanlarına davet ederek faaliyetin detaylarını açıklamaktayız. Özellikle sorumlu olduğumuz Avsallar tıkanıklık açma bölgemizdeki Avsallar halkının tıkanıklık konusunda detaylı bilgilendirmesi yapılmaktadır.

 

            Verilen detaylı bilgiler hem işlerin nasıl yapıldığını hem de tıkanıklık sebeplerini içermesi müşterilerimizin akılarında oluşan soruları ortadan kaldırmaktadır. Öncelikle mutfak lavabolarına döktükleri yağlı bulaşık sularının pimaş boruların kıvrımları bölümlerinde birikmeler oluşturarak tıkanıklık oluşturduğu alına görüntüler eşliğinde anlatılmaktadır. Bunun yanında banyolardan giderlere atılan saçların asla erimeden özellikle boruların pürüzlü bölümlerinde topaklar oluşturarak zamanla tıkanıklığa nasıl sebep olduğu elde edilen görüntüler eşliğinde açıklanmaktadır. Yapılan bu çalışmalar oluşması muhtemel tıkanıklıkların önüne nasıl geçileceğini gösterme amaçlı yapılmaktadır.

 

 En Hassas Cihazlar ile Tıkanıklık Açma

 

            Firmamızın modern cihazlar kullanarak yapmışa olduğu tıkanıklık açma işlemi sadece banyo, tuvalet veya mutfak giderleri için uygulanmamakta tüm tıkanması muhtemel giderler için gerekli teçhizat mevcudumuz bulunmaktadır. Özellikle logar tıkanıklık açma konusunda büyük aparatların kullanımına uygun teçhizatlar her an Avsallar tıkanıklık açma alanlarında kullanıma hazır halde bekletilmektedir. Her cihazın kullanımını gerçekleştiren uzman eleman bulunması sorunun oluştuğu bölgeye reaksiyonunun hızlı olmasını sağlamaktadır.

 

            Uzman elemanlar kullandıkları teknolojik görüntüleme aletlerinin bakımını he iş bitiminde detaylı olarak yapmakta ve Avsallar halkına sağlıklı hizmet verme konusunda titiz davranışlar sergilemektedir. Kalifiye elemanlarımız her türlü tıkanıklık çama konusunda en hassas cihazlarını yanlarında keşif anında dahi ayırmadan en seri hizmeti vermektedir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...