• Detaylı Bilgi İçin, Hemen Arayın! 0 (545) 579 0707
blog

Hakkımızda

MGS Yapı, tesisat sektöründe öncü hizmetleriyle tanınan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Geniş çaplı hizmet ağımız, tesisat sorunlarının başında gelen tıkanıklık ve su kaçağı gibi problemlere profesyonel çözümler getirme konusunda güçlü bir altyapı sunmaktadır.

Deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımız ile müşterilerimize 7/24 sınırsız hizmet sağlamaktayız. Binalarınızda karşılaştığınız her türlü sıhhi sorun için gönül rahatlığıyla bizleri arayabilirsiniz. Alanya merkezli ofisimizden, Avşallar, Okurcalar, Obagöl, Payallar, Konaklı, Kargıcak, Mahmutlar ve Kestel gibi bölgelere kesintisiz sıhhi tesisat hizmeti sunmaktayız.

Firmamız, temiz su ihtiyacı ve atık suların sağlıklı bir şekilde transferinin önemini kavramış bir kuruluş olarak, gelişmiş ekonomilerin temelini oluşturan sıhhi tesisat hizmetlerini sunmaktadır. Yüksek deneyimlerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Dinamik, genç ve güler yüzlü personelimizle sektörde lider konuma gelmiş olan firmamız, sürekli yenilikleri takip ederek gelişen teknolojiyi sizlere sunmaktan gurur duyar. Müşterilerimize çözüm ortağı olmanın yanı sıra, kaliteli hizmeti kendimize ilke edinmiş bir firma olarak vizyonumuz doğrultusunda güven ve memnuniyet kaynağı olmayı sürdüreceğiz.

MGS Yapı, tüm tesisat faaliyetlerini kapsayan bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bakım, tadilat, onarım ve güçlendirme işlemlerini, kalite ve konforu asla ödün vermeden pratik ve kesin çözümlerle birleştirerek gerçekleştirmekteyiz. Çalışma prensibimiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip alternatif uygulama seçeneklerini hızlı bir şekilde hayata geçirmektir. Tesisatlarınızla ilgili her türlü sorun için bize ulaşarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Paylaş :