• Detaylı Bilgi İçin, Hemen Arayın! 0242 255 01 07
blog

Pisuvar Tıkanıklığı

Profesyonel Çizgide Teknolojik Hizmetler
            Uzun süre kullanılan borularda veya giderlerde tıkanma sorunu oluşması, son derece normal bir durumdur. Ancak bu sorun daha fazla büyümeden, profesyonel bir müdahalede bulunmak gerekmektedir. Aksi halde yapılan yanlış uygulamalar ile giderlerdeki sorunu daha da ileri boyutlara taşıyacak ve çok daha büyük masraflara neden olacaktır. Firmamızın size sunduğu pis su gideri açma hizmetlerinde borulara herhangi bir zarar verilmeden ve kırma işlemi uygulamadan en pratik biçimde bir çalışma sergilenmektedir.  

Pisuvar Su Giderlerinin Tıkanması Sorunu 
            Su giderleri genellikle banyolarda ve balkon gibi alanlarda yer almaktadır. Özellikle banyolarda kullanılan giderler zaman içerisinde banyonun kullanımı ile birlikte sabun artıkları, saç ve çeşitli atık maddeler ile tıkanabilir. Balkonlarda da dışarıdan gelen toz, esen rüzgarlar ve yağan yağmurlar ile gelen çeşitli maddeler giderin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu tür sorunlarda eskiden yapılan müdahalede giderin bulunduğu kısımdaki fayansların kırılması, boruların tamamen açılması gibi zahmetli uygulamalar söz konusu olmaktaydı. Ancak günümüzde kullanılan teknolojik imkanlar pis su tıkanıklığı sorununu çok daha kolay biçimde çözmeye olanak tanıyor. Firmamızın size verdiği bu hizmetlerde teknolojik cihazlar kullanılarak, kırmak veya sorunlu bölümü tamamen açmak zorunda kalmadan tıkanıklık tespit edilmekte ve tıkanıklığın boyutuna göre en uygun yöntemler kullanılarak sorun giderilmektedir.
 
Pisuvar Su Gideri Nasıl Açılır 
            Günümüzde bu konuda kullanılmak üzere tasarlanan bazı teknolojik cihazlar mevcuttur. Bu cihazlar, sudan etkilenmeyen bir kamera sayesinde tıkalı giderin içerisine gönderilerek, tıkanıklığı herhangi bir kırma işlemi uygulamadan tespit etmek amacı ile kullanılmaktadır. Aynı yöntem ile zeminde yer alan su borularında herhangi bir kaçak söz konusu ise, bunun da tespit edilmesi çok kolaydır. Bu sayede evin içerisinde büyük bir tadilat işlemine gerek duyulmadan tıkanıklık tespit edilmekte ve ardından da yine özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık açılmaktadır. 
 
            Tecrübeli çalışanları ve profesyonel çalışma anlayışı ile sizlere pis su tıkanık açma konusunda etkili çözümler vermekte olan firmamız, bahsedilen tüm bu teknolojik imkanları kullanarak, mutfak, banyo, balkon giderlerinde meydana gelen tıkanma problemini en kısa sürede çözmektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 

Paylaş :