• Detaylı Bilgi İçin, Hemen Arayın! 0 (545) 579 0707
blog

Banyo Tıkanıklığı

Üstün Performanslı Cihazlarla Banyo Gideri Açma
            Gider tıkanıklığı gibi durumlarda günümüzde uygulanan profesyonel yöntemlerle artık eskisinden çok daha kolay ve hızlı şekilde sorun giderilebilmektedir. Son teknolojinin sunduğu yenilikler aracılığı ile sizlere banyo gideri açma hizmetlerinde bulunan firmamız, deneyimli personeli ve yüksek performanslı cihazları sayesinde herhangi bir kırma işlemi uygulamadan sorunları çözmektedir.

Banyo Gideri Neden Tıkanır?
            Banyolar, günlük kişisel temizlik ve bakım için son derece büyük önem taşır. Özellikle banyo yapma sırasında kullanılan sabun, duş jeli, şampuan veya banyo temizliği sırasında kullanılan deterjanlar, sıcak su ile birlikte uygulandığında ardında bir tortu bırakarak, giderlerin tıkanmasına yol açar. Ayrıca saçların yıkanması ve taranması esnasında saçların dökülmesi de giderlerin tıkanmasının sebepleri arasında yer almaktadır. Bu durum hemen her evde yaşanan ve kaçınılmaz olan bir durumdur.

            Bunun dışında su giderlerinde kullanılan boruların zamanla eskimesi, giderde kırılma ve çökme gibi sorunlara yol açabilmektedir. Banyo kullanımı sırasında her ne kadar dikkatli olunsa da zamanla boruların tıkanması son derece doğal bir oluşumdur. Yaşanan bu banyo tıkanıklığı konusunda mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Firmamızın size sunduğu pratik çözümler ile banyolarda yaşanan tıkanma problemi kolaylıkla giderilebilmektedir.
 
Banyo Gideri Nasıl Açılır? 
            Evlerde lavabolarda veya giderlerde yaşanan tıkanmalar söz konusu olduğunda genellikle kimyasal maddeler içeren gider açıcılar kullanılmaktadır. Ancak bu kimyasal maddelerin işe yaraması için muhakkak sıcak su ile birlikte kullanılmasına ihtiyaç duyulur. Bu durumda da ortaya son derece zehirli gazlar çıkmakta ve insan sağlığını tehdit eden bir durum yaşanmaktadır. Ayrıca bu kimyasal açıcılar su borularını aşındırıp, çatlamasına veya delinmesine neden olarak, sorunu çok daha ağır boyutlara taşımaktadır.

            Bu tür yöntemlere başvurmak yerine, günümüzde bu konuda kullanılmak üzere özel olarak üretilen kameralı tıkanıklık tespit cihazlarının, profesyonel çalışanlar tarafından kullanılması ile tıkanıklığın giderilmesi çok daha pratik ve sorunsuz bir çözüm sunmaktadır. Firmamız kullandığı bu üstün performanslı cihazlar ile evde büyük bir tadilat ve dolayısıyla dağınıklığa neden olmadan banyo tıkanık açma hizmetlerinde bulunmaktadır. Uygun fiyatlar ile sunulan bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. 

Paylaş :