• Detaylı Bilgi İçin, Hemen Arayın! 0 (545) 579 0707
blog

Kanal Görüntüleme

Teknolojik Cihazlarla Sorunun Kaynağına İniliyor
            Hızla değişen inşaat teknolojisi sayesinde kanalizasyon alt yapıları sistemleri de gelişmeye ve değişmeye başlamıştır. Bu nedenle yaşanan tıkanıklıklarda ya da su sızıntıları gibi sorunlarda kanal görüntüleme cihazı gibi teknolojik cihazlar tercih edilerek verimli bir çalışma sağlanıyor. Firmamız yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında sonuç odaklı bir çalışma için öncelikle tıkanıklığın nedeni bulmaya çalışmaktadır. Bunun içinde görüntüleme cihazları kullanılıyor.


Kanalizasyon Görüntüleme Nedir?
            Son teknoloji makinelerimiz ile giderlerde yaşanılan tıkanıklığa sebep olan noktanın kesin olarak yeri tespit edilmektedir. Klasik yöntemlerde kanal açma çalışmaları sorunun tam olarak tespit edilmemesi ile çok fazla alanın kırılıp dökülmesine neden olabiliyordu. Sorun nerde ise kırma işlemi devam ederdi.

            Sonrasında ise en baştan açılan, kırılan kısımlar tekrar döşenmekteydi. Ancak bu çalışmaların müşteriler açısından oluşturduğu maliyet oldukça yüksek aralıklarda yer alırdı. Ayrıca zaman bakımından çok uzun bir zaman boyunca tamirat işlemleri sürebilirdi. Kullandığımız boru görüntüleme cihazları sayesinde bu çalışmalar çok daha uygun maliyetlerde ve çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktayız. Sorunun nokta atışı ile bulunması çalışmalarımızı çok pratik bir hale getiriyor.

Sorunun Kaynağı Tespit Ediliyor
            Uzun ömürlü ve son teknoloji görüntülü kamera tespit cihazları ile takınmanın kaynağını bulan ekiplerimiz sonrasında tespit edilen noktanın açılması ile çalışmalarını yürütmektedir. Bu şekilde gider görüntüleme hizmetlerimiz ile kırmadan, dökmeden sorunlarınıza birebir çözümler getirmekteyiz. Yanlış kullanımlar ve tesisat kısmında kullanılan yanlış malzeme, sorunlu montaj nedenleri ile de kanalizasyonlarda tıkanmalar meydana gelebilir. Görüntüleme cihazları sayesinde sorunu kaynağında tespit edebilmek çok zaman almadığı gibi, çalışmaların devamı içinde oldukça pratik kullanımlar oluşturuyor.

            Gider boruların yaşanan tıkanıklıkları çeşitli kimyasallar kullanarak açmak bazı durumlarda çok tehlikeli olabilir. Olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Teknolojik cihazlarımız ile tıkanıklıklar için en doğru müdahaleyi sorunu kaynağından tespit ederek yapmaktayız. Bu da çok daha uygun maliyetlerde, hızlı ve pratik olarak sorunlarınızın çözümünü sağlayacaktır. Oluşan tıkanıklıklar için doğru çözümü görüntüleme cihazlarından gelen sonuçlar dahilinde hazırlamaktayız. Robotik cihazlara farklı başlıklar ekleyerek tıkanmayı oluşturan sorunun yapısına göre parçalama ya da eritme işlemleri yapılabiliyor. Ya da sadece tıkanıklık yaşanan alan kırılarak sorunu çözmekteyiz.

Paylaş :