Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Kestel Wc Lavabo Kanal Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kestel Wc Lavabo Kanal Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kestel Tıkanıklık Açma


Tuvalet Giderlerinin Tıkanması

           

            Tuvalet tıkanıklığı diğer giderlerde meydana gelen tıkanmalar kadar sık olmasa da bazı durumlarda kişilerin başına gelmekte olan bir problem çeşididir. Tuvalet giderlerinin tıkanması genellikle oldukça rahatsız edici görüntüler ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Sadece kişinin kullanımından dolayı değil, belediye tarafından yapılan kanalizasyon çalışmalarına bağlı olarak da bu tür sorunlar meydana gelebilmektedir. Yapılan çalışmalarda kanalizasyon giderlerin ulaşması engellendiği için, borular bu sebeple tıkanabilmektedir. Fakat bu sebeplere ek olarak, tuvalet tıkanmaları genellikle yanlış kullanımlardan kaynaklanmaktadır.

 

 Tuvalet Giderlerinin Tıkanmasının Sebepleri

 

            Tuvalet giderlerinin tıkanmasının en büyük sebebi tuvaletlerin içerisine atılan peçeteler ve tuvalet kağıtlarıdır. Bu cisimlerden kalın olarak kolay kolay erimeyebilmektedir. Bu sebeple de tıkanma meydana gelebilmektedir. Genel olarak tuvalet kullanımlarının tamamında peçetelerin tuvalet deliğine atılmaması gerekmemektedir. Yoğun kullanımda bu olay direkt olarak tıkanmaya yol açmaktadır. Bu tür cisimlerin atılmasının dışında daha farklı yabancı cisimlerin deliğe atılması, tuvaletin direkt olarak tıkanmasına sebep olmaktadır. Dolayısıyla sifonun her çekildiğinde gider dolu olduğu içi su gidemez ve aksine geri gelir. Dolayısıyla ortaya fazlasıyla rahatsız edici bir görüntü çıkar. Bu sebeple de Kestel tıkanıklık açma firmalarından biri olan Alanya Tıkanık Açma tarafından bu problemlerin üstesinden gelinebilmektedir.

 

 Tıkanan Giderler Nasıl Açılır?

 

            Tıkanan giderlerin açılması için birçok farklı alternatif yöntem vardır. Marketten alınan açıcılar bir yere kadar faydalı olmaktadır. Yabancı cisimlerin tuvalet deliğine atılması ile bu tür ürünler hiç bir fayda etmemektedir. Bu sebeple de Kestel tıkanıklık açma firması tarafından gerekli çalışmalar yapılarak tıkanıklık giderilebilmektedir.

 

            Firma bünyesinde son teknolojinin kullanımı ile tasarlanmış olan robotlar yer almaktadır. Bu robot cihazlar ile öncelikle kablo kameralar ile tıkanıklık noktası belirlenmektedir. Belirlenmenin ardından da eritme ve itme yolu ile tıkanıklıklar açılmaya çalışılmaktadır. Kestel tıkanıklık açma firması tarafından kamera ile görüntü alındıktan sonra yine robot yardımı ile kablolar bu noktaya kadar uzatılmaktadır. Gerekli ısıl işlemlerin yapılmasının ardından tıkanıklıklar 0’e varan oranlar ile ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede yanlış kullanım olmuş olsa bile, hizmetin çeşitliliği ve esnekliği sayesinde yaşanan problemin üstesinden kolaylıkla gelinmektedir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...