Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Misyonumuz

Anasayfa / Misyonumuz
Sevdiklerinizle Paylaşın


            Profesyonel bir çözüm ortağı olarak kırmadan, borulara zarar vermeden tıkanıklık tespiti yaparak sorunları halleden firmamız, Alanya'da uzman tesisat hizmeti ve elde ettiği müşteri memnuniyeti ile tanınan kurumsal bir firmadır. Lavabo, klozet, tuvalet mutfak gideri ve pimaş boru tıkanıklığında daima ilk tercih edilen firma olarak son teknoloji ekipmanları ile kalıcı çözümler sunmakta, her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ile emin adımlarla yol almaktadır.

 

 Güven ve hizmet kalitesinde lider firma

 

            Tesisat sorunları her zaman can sıkan ve hemen halledilmezse yaşam kalitesini olumsuz etkileyen sorunlardır. Sektörümüz işini iyi bilenlerin sektörüdür. Yılların verdiği tecrübe ile daima kaliteli ve en yeni teknolojik ekipmanları ile kırmadan tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık giderme hizmeti sunan ekibimiz, bölgenin lider firması olarak 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekiptir. Amacımız verdiğimiz kesintisiz hizmetlerle müşteri mağduriyetini en etkili şekilde gidermek ve bunu yaparken binalara zarar vermeden sorunu halletmektir. Kameralı ve robotlu sistemler kullanan firmamız, tıkalı atık su tesisatlarını bölgesel olarak tespit etmekte, birkaç fayans kaldırarak tıkalı boruları en pratik şekilde açıp sorunu gidermektedir.

 

 7/24 tesisat hizmeti

 

            Tesisat boru tıkanıklığı, yağmur gideri tıkanıklığı ve baca temizliği olarak bina içi ve bina dışı tıkanıklık açma hizmetleri ile adını duyuran firmamız, en yeni tekniklerle çalışan ve bu hizmeti 7/24 sunan deneyimli ve güler yüzlü bir ekibe sahiptir. Amacımız daima müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu en ekonomik fiyatlarla yapmaktır.

 

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...