Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Su Kaçağı Giderme Yöntemleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Su Kaçağı Giderme Yöntemleri / Su Kaçağı Giderme Yöntemleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

      Su Kaçağı Giderme Yöntemleri

 

      Evlerde olan tıkanıklıklar ve su kaçakları yaşayan insanları oldukça zor durumda bırakmaktadır. Bu sorunu yaşayan insanlar asla telaş ederek tecrübesiz ve işinin ehli olmayan kişilerden yardım istememelidirler. Çünkü böyle davranmaları halinde belki de basit bir şekilde çözülebilecek sorun daha da büyüyebilecektir. Evlerde su giderlerinin bulunduğu mutfak, banyo ve tuvalet kısımlarında yaşanan tıkanıklık açma yöntemleri arasında sunulmakta olan kimyasallar açmak yerine giderlerin pimaş borulardan yapılmış olması yüzünden bu kimyasallar onların çatlamasına ve delinmesine neden olabilmektedir.

 

            Su kaçağı ya da lavabo açma konusunda yardım alacağınız da bunun için özel kameralı robotları olan ekiplerle çalışmalısınız böylece bu robot noktasal olarak kaçağın ya da tıkanıklığın yerini tespit edecek ve böylece sizlere de yapılacak olan tadilatın daha kısa sürmesi sayesinde daha düşük bir maliyet gelecektir. Binalarda su kaçağı olduğunu anlamanız oldukça basittir. Eğer duvarlarınızda nemlenme ya da küflenme görüyorsanız içerde kötü bir koku bulunuyorsa ya da alt katın duvarında yine nemlenme oluyorsa evinizde bir su kaçağı bulunmaktadır ve bu kaçak binaya zarar vermeden derhal tamir edilmelidir.

 

            Avrupa'dan getirilmiş olan kameralı robotları kullanarak bu kaçağın yerinin tespit edilmesi oldukça önemlidir. Böylece sorunun ortadan kaldırılması için ne kadarlık bir maliyet olacağı kolayca hesaplanacak ve size bildirilecektir. Uygun görmeniz halinde de en kısa sürede sorun giderilecek ve tadilat sırasında oluşan moloz ve pislikler temizlenecektir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...